KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 8323372
nr 832 3372
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Affisch, Joan Miró (1893-1983), "Litografias Artisticas", -75, Barcelona, 89 x 64
Kondition: slitage, vikskador, hål i pappret
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2013
kl 20:02:53
300 kr
350 kr